BeneFactor | Odszkodowania.
kilka słów o nas

Nasza historia ma swój początek ponad 50 lat temu. Firma BP Meble została założona w 1943 roku i jest klasycznym przykładem firmy rodzinnej z głębokimi tradycjami. W każdym okresie swojego istnienia, od okupacji, przez czasy socjalizmu, aż po obecny kapitalizm, staraliśmy się dostarczać naszym klientom produkty wykonane na stałym – wysokim – poziomie.

Nasze solidne doświadczenie zbudowane zostało na barkach rzemieślników, przekazujących swe umiejętności z pokolenia na pokolenie. Rodzinny charakter naszej firmy BP Meble jest gwarancją ogromnego zaangażowania oraz podejścia do swojej pracy z pasją większą niż najlepsza ale wynajęta kadra pracownicza.

To zasługa motywacji dziedziczonej. Osoba, która kontynuuje zarządzanie firmą rodzinną, dziedziczy jednoczenie historie: historię firmy i historię rodzinną. A ponieważ sama pragnie przekazać ją następnej generacji, stawia interes firmy ponad swoim własnym.

Migawki naszej historii:
1943 1943 1945 1945 1945

dlaczego my

precyzja, dokładnośćWyróżnić się. Oto do czego dąży nasza firma. Wyróżnić się pomysłem, wyróżnić się precyzją, wyróżnić się dbałością o szczegóły.

Dobry projekt zawsze stanowi clue do sukcesu firmy. A te wychodzące z naszego biura projektowego cechuje świetny pomysł oraz nowatorskie rozwiązania.
Aby można było je dostrzec i docenić, ogromny nacisk kładziemy na precyzję wykonania. Jesteśmy zdania, iż jest ona warunkiem koniecznym do osiagnięcia naszego celu.
Zaznaczona wczesniej dbałość o szczegóły stanowi tylko dopełnienie, ale jak wiadomo, rola dopełnień jest bardzo istotna. To one mogą przesądzić o ostatecznym wyborze klienta.